Okna dachowe - TRAK-BUD Produkcja Pokryć DachowychFirma TRAK-BUD jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie produkcji pokryć dachowych, dodatkowo prowadzi sprzedaż okien dachowych oraz włazów.


Jest partnerem handlowym firmy RoofLITE produkującej okna obrotowe z wentylacją "AREO".

Okna te można montować na połaci o pochyleniu 15-90 st. Okno z grupy holdingowej VKR tej samej, w której jest Velux.

okno dachowe Okna wyposażone są:

  • w górnej ramie skrzydła w nawiewnik wentylacyjny
  • pakiet szybowy 4-17-3 o łącznej grubości 24mm, współczynnik szyby Ug=1,1 (W/m2K)
  • kolor – naturalne drewno
  • okno posiada środkową oś obrotu i jest wyposażone w elegancką klamkę z odlewanego cynku umiejscowioną u dołu okna, z funkcją mikrouchyłu.

Okno stosowane w budynkach mieszkalnych o raz użyteczności publicznej. Okno wykonane z laminowanego drewna sosnowego malowanego lakierem akrylowym.
Ościeżnice są próżniowo impregnowane środkami grzybo- i owadobójczymi. Doskonały wygląd dzięki bezsękowemu drewnu w widocznych powierzchniach okna.
Okna posiadają 10 lat gwarancji.

Wyłazy dachowe FENSTRO można montować na dachach falistych oraz płaskich o nachyleniu od 15 do 80 stopni, o grubości pokrycia do 120 mm. Przeznaczone do pomieszczeń nieogrzewanych. Nowoczesny design i starannie dobrane materiały sprawiają, że FENSTRO to najlepszy produkt na rynku. Rama produkowana jest z drewna sosny nordyckiej, natomiast skrzydło z oksydowanego aluminium. Taki dobór materiałów gwarantuje trwałość i szlachetność.


okno_wylazowe

FENSTRO jest zdecydowanie produktem o najlepszym współczynniku wartości do ceny, jaki jest dostępny na rynku europejskim. Stalowa klamka: chromowana pozwala na wiele sposobów otwierania. Profile z gąbki zapewniają doskonałe dopasowanie do pokrycia dachu, porównywalne z oknami dachowymi dostępnymi na rynku. Możliwość wycięcia profilu, zapewnia łatwe dopasowanie do dachu płaskiego. Karbowany, ołowiany pas dolny: pozwala na doskonałe dopasowanie do szerokiej gamy dachówek o zróżnicowanych wysokościach. Szyba: podwójnie przeszklona 3-8-3 (bez argonu, szkło typu float) Ug = 3.10